YeniÜrün
Aksu Vital

Zeytinyağlı Kudret Narı 300 gr

Ürün Kodu : 82
%6indirimli
128,00 TL
120,00 TL
Havale ile
:
114,00 TL
Planlanan Teslimat
:
08.06.2023 - 10.06.2023
 • Ürün Özellikleri

  ZEYTİNYAĞLI KUDRET NARI

  ‘’İÇİNİZDEKİ ACIYA SON VERİN’’ 

  Zeytin Yağlı Kudret Narı Nedir?  

  Aksuvital Zeytinyağlı Kudret Narı Macun içeriğinde bulunan; kudret narı ve zeytinyağı ile zengin ve faydalı bir içeriğe sahiptir. Mevsiminde toplanan taze kudret narı meyvesiniAksuVital’in yüksek kalite standartlarında üreterek tüketicilerimizin kullanımına sunuyoruz. 

  Tamamen doğal ürünlerin bir araya getirilmesi ile yapılan AksuVital Zeytinyağlı Kudret Narı Macununun içerisinde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmaz. Saf zeytinyağı ve kudret narı meyvesinden oluşur.  

  Kalite kontrolleri yapılmış hammaddelerden halindeki kudret narının etken maddeleri bozulmadan maserasyon yöntemi ile elde edilir. Katkı maddesi içermeyen doğal besindir.  

  ZEYTİNYAĞLI KUDRET NARININ FAYDALARI

  Kudret narının bilimsel adı; Momordica charantia’dırKabakgiller (Cucurbitaceae) ailesinden olan ve tropik ve subtropik iklimlerde yetişen bir bitkidir. Vatanı Afrika olan kudret narına, artan talepler nedeniyle ülkemizde de sıklıkla yetiştirilmeye başlanmıştır.  

  Kudret narı macunu, Vitamin A, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin C, kalsiyum, potasyum, çinko, demir, bakır ve fosfor gibi çok çeşitli vitamin ve mineraller içerir. Kudret narı taşıdığı bileşikler ise: Momordica charantiasaponinler,glikozitleralkaloidler, sabit yağlar, triterpenler, proteinler içeren biyolojik olarak aktif etken maddeler içerir.  

  AksuVital Zeytinyağlı Kudret Narı Macunu ile gününüz rahat geçsin, yemekleriniz keyifli olsun. 

  İçeriği: Kudret narı, Zeytinyağı 

  Kullanımı: Gün içerisinde tercihen kahvaltı sonrası alınması tavsiye edilmektedir.   Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Kudret narı yağına alerjisi olanlar kullanmamalıdır.   

  Saklama koşulları ve Raf Ömrü: Oda sıcaklığında muhafaza edilir. Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Her kullanımdan önce karıştırınız. 
  Raf Ömrü: 2 yıldır.   

  Gramaj300 gr 

  - Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır. 

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,  
  • GDO içermez,  
  • Silikon içermez,  
  • Renklendirici içermez,  
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir.  
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade
 • Yorumlar (0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.